KommuneTV2020-10-20T15:27:36+02:00

Aventia KommuneTV

Produktark

Aventia Digital Avstemning

Vi i Aventia lanserer nå muligheten for digital avstemning.
Digital avstemning er en løsning som effektiviserer politiske møter og fremmer politisk åpenhet.
Løsningen fungerer godt til å gjennomføre selve møtehåndteringen i form av forslag, delforslag, taleliste, og ikke minst selve avstemmingen. Man vil da få resultater av avstemmingen per representant og parti.

Representantene kan enkelt stemme for eller i mot forslag på smart-telefon, Ipad eller PC. Stemmene blir telt opp i sanntid, vist ut på en storskjerm i salen, med en egen presentasjon ut til seerne på KommuneTV.

Med integrasjon mot sak-/arkiv vil møtene bli automatisk opprettet og saker med saksdokumentasjon vil automatisk hentes inn.

Live- stream– Så enkelt kan det være

111, 2019

FAQ Support avdelingen i Aventia

Supportavdelingen i Aventia består av Joakim, Per Kristian og Øystein. [...]

111, 2019

ENDELIG SOMMER

111, 2019

Facebook Live – Tips og triks

Våre WebTv  produkter støtter livesendinger på Facebook. 70% av internettbrukerne [...]

Ansatte

Salg

Kenneth Laumb
Kenneth Laumb
Sales & Marketing Manager
+47 984 83 690
kenneth@aventia.no
Fredrik Helgesen
Fredrik Helgesen
Sales
+47 920 71 044
fredrik@aventia.no

Support

Per Kristian Grav
Per Kristian Grav
Technical Consultant
per.kristian@aventia.no
Ken Nilsen
Technical Consultant
ken@aventia.no

Utviklere

Kjell Arne Røedvang Brudvik
Kjell Arne Røedvang Brudvik
Head of Development
+47 415 05 375
kab@aventia.no
Stian Gundersen Skjerveggen
Stian Gundersen Skjerveggen
System Developer
+47 982 86 945
sgs@aventia.no
Steffen Unneberg
Steffen Unneberg
Junior Developer
steffen@aventia.no
Fride Hattestad
Fride Hattestad
Junior Developer
fride@aventia.no

Administrasjon

Marius Berg-Storøy
Marius Berg-Storøy
Chief Executive Officer (CEO)
+47 922 12 878
marius@aventia.no
Kristian Borgen
Kristian Borgen
Chief Technical Officer (CTO)
+47 917 54 197
kristian@aventia.no

Aventia AS

Stalsbergveien 1, 3128 Nøtterøy

TLF: 33 80 91 19

post@aventia.no

support@aventia.no

Last ned teamviewer quick connect for rask fjernstyring